РУС   ENG
 

Автострахування (КАСКО)

Про переваги автострахування сказано вже дуже багато. Ви напевно знаєте, що можете потрапити в аварію на наших неспокійним дорогах, розвинені не по роках діти можуть нашкрябати непристойне слово на крилі автомобіля, а залишена на ніч у дворі машина зробить Ваш сон дивно чуйним. Позбавити Вас від занепокоєння з цих та інших приводів дозволяє автострахування.

Страхова Компанія «Добробут та Захист» надає на вибір Страхувальника 4 програми страхування КАСКО:

1. Програма страхування «Класік»

Договір страхування має стандартні класичні умови. 

Детальніше...

Договір страхування має стандартні класичні умови страхування наземного транспорту, загальноприйняті на страховому ринку.

2. Програма страхування «Профі»

Програма призначена для професійних водіїв. 

Детальніше...

Програма призначена для професійних водіїв.
Відмінності договору:
1) Договір діє до настання першого заявленого страхового випадку.
2) Територія дії договору – тільки Україна.
3) У випадку настання події, яка має ознаки страхового випадку, Страхувальник зобов’язаний подати письмову заяву Страховику  в строк двох робочих днів.
4) Виплата страхового відшкодування здійснюється лише по тим пошкодженням, які виникли внаслідок одного страхового випадку, та які не є сукупністю всіх пошкоджень, накопичених за рік при різних обставинах та в різний час.

3. Програма страхування «Еліт»

Програма передбачає лояльні умови страхування з максимальним страховим покриттям та додатковими опціями.

Детальніше...

Програма передбачає лояльні умови страхування з максимальним страховим покриттям та додатковими опціями.

Відмінності договору:

1. Нульова франшиза при пошкодженні виключно скляних деталей ТЗ застосовується 3 рази протягом періоду дії Договору.

2. Під страховий захист підпадають:

 • обладнання, оснащення та оздоблення, виготовлених на замовлення та розташованих в/на транспортному засобі, якщо вони перелічені в Договорі;
 • обладнання, призначене для визначення місцеперебування радара або лазера;
 • художнє оформлення ТЗ – малюнки, наклейки та ін.;
 • пошкодження, які утворились під час перевезення транспортного засобу будь-яким видом транспорту;
 • пошкодження, які утворились під час проведення ремонту ТЗ, його огляду та консерваціі, а також після передачі ТЗ третім особам з метою виконання цих робіт.

3. Страхова Компанія  відшкодовує збитки, які виникли під час управління транспортним засобом особою, яка знаходиться у хворобливому стані, у стані втоми або під впливом лікарських препаратів.

4. У разі пошкодження тільки скла (лобового, бокових, заднього, фар, ліхтарів, дзеркал тощо), виплата страхового відшкодування  може бути здійснена без довідки з відповідних компетентних органів, на протязі всього періоду дії Договору.

5. В розрахунок розміру збитку включаються та відшкодовуються вартість всіх паливно-мастильних матеріалів, тосолу, робочих рідин кондиціонерів, тощо.

6. Страхова сума є неагрегатною, тобто після виплати страхового відшкодування страхова сума не зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування.

7. Виплата страхового відшкодування проводиться у разі таких порушень ПДР Страхувальником:

 • виїзд на смугу зустрічного руху;
 • недотримання вимог дорожніх знаків, що забороняють рух ТЗ;
 • рух заднім ходом на перехресті;
 • перевищення встановлених обмежень швидкості руху.
 • Рішення про здійснення страхового відшкодування або відмову в здійсненні страхового відшкодування приймається Страховиком протягом 10 робочих днів.
 • У разі незаконного заволодіння ТЗ Страховик виплачує остаточну (другу) частину страхового відшкодування у розмірі 70 % від страхової суми протягом 10 робочих днів після закінчення або призупинення досудового слідства.

4. Програма страхування «50/50»

Програма передбачає можливість Страхувальника заявити Страховику один страховий випадок за власним розсудом, при цьому розмір страхового платежу складає 50% від загального. 

Детальніше...

Програма передбачає можливість Страхувальника заявити Страховику один страховий випадок за власним розсудом, при цьому розмір страхового платежу складає 50% від загального.

Основною відмінністю Договору страхування є:

 • страховий тариф та страховий платіж складає 50% від розрахованих за програмою страхування «КЛАСІК» з застосуванням коригуючого коефіцієнта, за умови відсутності заявлених страхових випадків  протягом періоду дії Договору;
 • Страховик зобов’язаний письмово повідомити Страхувальника щодо прийняття рішення про виплату страхового відшкодування протягом 3-х робочих днів за дати прийняття такого рішення;
 • Страхувальник повинен надати Страховику документи, які підтверджують факт настання страхового випадку та розмір заподіяного збитку, протягом 30 календарних днів з дати настання події, що має ознаки страхового випадку;
 • в разі настання страхового випадку,  та за умови, що Страхувальник заявив про нього Страховику, Страхувальник зобов’язаний здійснити доплату страхового платежу протягом 10 робочих днів з дати отримання повідомлення від Страховика щодо прийняття рішення про виплату страхового відшкодування;
 • сума доплати страхового платежу здійснюється за двома варіантами за домовленістю сторін:
  1. вираховується з суми страхового відшкодування, яка належить до виплати Страхувальнику;
  2. сплачується Страхувальником на рахунок Страховика протягом 3-х робочих днів після прийняття Страховиком рішення про здійснення виплати страхового відшкодування;
 • доплата здійснюється один раз за період дії Договору;
 • внесення додаткового обмеження страхування до розділу «Загальні виключення зі страхових випадків та обмеження страхування» щодо сукупності наявних пошкоджень.

Спеціально для Вас ми розробили on-line калькулятор, за допомогою якого Ви зможете дізнатися вартість страхування для Вашого автомобіля і вибрати найбільш цікаву для Вас програму страхування.
© 2009 СК «Добробут та Захист»

Автострахування (КАСКО). Страхування, страхування автомобіля, ОСАГО, авто, автоцивілка