РУС   ENG
 

Агентства нерухомості

ЗАТ «СК «Добробут та Захист» пропонує вигідні умови співпраці з агентствами нерухомості. Значний досвід страхування майна, акредитація в провідних банках України, гнучкість тарифної політики, оперативність дозволяють запропонувати оптимальні програми страхування.

При операціях з нерухомістю для клієнтів одним з найголовніших факторів є захист цієї нерухомості від різного роду негараздів, які можуть з нею трапитись. Адже в останній час почастішали пожежі та випадки протиправних дій третіх осіб.

Крім страхування самої нерухомості від стандартних ризиків, таких як: пожежа, затоплення, протиправні дії третіх осіб, стихійні лиха, пропонуємо також страхування відповідальності за можливу шкоду, нанесену третім особам внаслідок пожежі, затоплення.

Також пропонуємо страхування квартир, які здаються в оренду. Крім стандартних ризиків пошкодження квартири за цією програмою може бути включено ризик несплати комунальних рахунків.

Якщо в оренду надається приміщення, яке належить до державної та комунальної власності, вступає в силу Закон України «Про оренду державного та комунального майна» (№2269-XII від 10 квітня 1992 року), стаття 10 та стаття 24 передбачають зобов’язання орендаря страхування, взятого ним в оренду майна.

В день оформлення договору, клієнт має можливість отримати страховий захист для майна. Для цього Вам лише потрібно зв’язатись з спеціалістами Страхової Компанії та направити факсом першу та останню сторінку договору.
© 2009 СК «Добробут та Захист»

Агентства нерухомості. Страхування, страхова компанія