РУС   ENG
 

Автосалони

Страхова компанія «Добробут та Захист» пропонує вигідні умови співпраці для Автосалонів.

Розширення спектру продуктів, що пропонується клієнту.

Компанія має декілька видів договорів страхування КАСКО:

1) «ПРОФІ» для професійних та обережних водіїв. Якщо клієнт - професійний водій та впевнено почуває себе на дорозі, то ця програма саме для нього. Страхове покриття діє до настання першого страхового випадку. Після виплати страхового відшкодування дія договору страхування припиняється. Страховий тариф за цією програмою складає від 3,6% від страхової суми.

2) «КЛАСІК»програма страхування із стандартними умовами страхування. Страховий тариф за цією програмою складає від 5,2% від страхової суми.

3) «50/50» - при укладанні договору страхування Страхувальник сплачує 50% страхового платежу. В разі настання події, що має ознаки страхового випадку, та за умови, що Страхувальник заявив про неї Страховику, а Страховик визнав подію страховою, Страхувальник зобов’язаний здійснити доплату страхового платежу в розмірі 50%. Якщо протягом дії договору страхування страхових випадків не відбулось, то Страхувальник отримує страховий захист свого автомобіля лише за половину ціни. Страховий тариф за цією програмою складає від 3,38% від страхової суми.

4) «ЕЛІТ» – програма страхування з максимальним страховим покриттям. Під страхове покриття підпадають навіть ті збитки, які сталися внаслідок недотримання водієм основних вимог Правил дорожнього руху. У разі пошкодження тільки скла (лобового, бокових, заднього, фар, ліхтарів, дзеркал тощо), виплата страхового відшкодування  може бути здійснена без довідки з відповідних компетентних органів, на протязі всього періоду дії Договору. В розрахунок розміру збитку включаються та відшкодовуються вартість всіх паливно-мастильних матеріалів, тосолу, робочих рідин кондиціонерів, тощо. Страховий тариф за цією програмою складає від 7,75% від страхової суми.

СК «Добробут та Захист» пропонує Автосалонам проведення акцій по автокредитуванню для заохочення потенційних клієнтів до придбання автомобілів. Наша Компанія має певний досвід в розробці партнерських програм та має можливість їх впровадження, тому що перевагами обслуговування в компанії є:

  • конкурентоспроможні тарифи по страхуванню КАСКО;
  • вчасні виплати;
  • надання оперативної та кваліфікованої консультації спеціалістів страхової компанії;
  • цілодобовий асістанс;
  • можливість зберігання автомобіля в нічний час в будь-якому місці;
  • договір страхування діє на всіх хто керує даним автомобілем на законних підставах;
  • можливість сплати страхового платежу чотирма частинами;
  • існування бонусів та знижок при страхуванні групи автомобілів.© 2009 СК «Добробут та Захист»

Автосалони. Страхування