РУС   ENG
 

Страхування вантажів

Всі транспортні операції, пов'язані зі здійсненням перевезення вантажів нерозривно пов'язані із матеріальними втратами, такими як: пошкодження, загибель або втрата вантажу в результаті різних обставин.

Страхування вантажоперевезень актуально для будь-якого бізнесу, пов'язаного з переміщенням матеріальних цінностей. Якою б досконалою не була логістика, як би серйозно не охоронялися вантажі, місце випадковим обставинам може знайтися завжди. Саме тому в усьому світі давно склався і ефективно функціонує механізм захисту вантажу - його страхування.

Страхування вантажів часто є обов'язковою умовою при виконанні міжнародних і внутрішніх контрактів під час перевезення.
Власник не має можливості контролювати збереження вантажу під час перевезення.
У доставці вантажу може брати участь декілька перевізників з використанням різних видів транспорту.
В процесі доставки вантаж може перетинати території декількох іноземних держав.
Відповідальність перевізника за законодавством обмежена, і не дозволить компенсувати власнику високовартісного вантажу його повну вартість.
За договором страхування можуть бути застраховані майнові інтереси підприємства, пов'язані з різними вантажами, у тому числі наливними, насипними і навалочними, у процесі їх перевезення, включаючи вантажно-розвантажувальні роботи, і / або зберігання (проміжного зберігання, накопичення суднової партії в порту, експонування і т.д.).
За договором страхування вантажі підприємства можуть бути застраховані на випадок їх пошкодження та / або втрати в результаті будь-яких можливих подій, що володіють ознаками ймовірності та випадковості їх настання.

Страхування оформляється, в залежності від характеру перевезень, як разовими договорами страхування на кожне перевезення, так і генеральним договором страхування. Генеральний договір страхування являє собою угоду про страхування певних вантажів на обумовлених умовах і поширюється на всі такі перевезення, заявлені Страхувальником.

Базові тарифні ставки становлять від 0,3% до 1,5% від страхової суми.

При визначенні розміру тарифу для конкретного перевезення (договору) враховуються наступні фактори:

  • Номенклатура вантажу;
  • Вибране страхове покриття;
  • Умови перевезення;
  • Заявлені обсяги перевезень;
  • Статистка збитків страхувальника.

Страхування Вашого вантажу - це не розкіш, а розумний підхід до вирішення можливих проблем.  
© 2009 СК «Добробут та Захист»

Страхування вантажів. страхування, страхование, страхова