РУС   ENG
 

Про компанію

У липні 2001 року була створена Страхова Компанія «Добробут та Захист» у формі закритого акціонерного товариства. На той час компанія увійшла до складу Групи Компаній Фокстрот. Основним завданням Страхової Компанії був захист майнових інтересів ГК Фокстрот. З 2006 року  СК «Добробут та Захист» є партнером ГКФ.

У травні 2006 року акціонери Компанії змінили стратегію розвитку ЗАТ «СК «Добробут та Захист», що зажадало заміну менеджменту та проведення м'якого ребрендингу. Нова стратегія передбачала заняття певного сегменту ринку страхових послуг, спрямована на надання універсальних страхових послуг для малого та середнього бізнесу, а також для середнього класу фізичних осіб. У серпні 2006 року відкрито перше регіональне представництво в місті Одеса. Компанія здійснила вперше бюджетування на наступний фінансовий рік.

У 2007 році Компанією було відкрито ряд регіональних представництв в обласних містах України (Полтава, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Львів, Чернівці, Хмельницький, Луганськ, Луцьк.) За результатами роботи в 2007 році СК «Добробут та Захист» увійшла в перші 70 страхових компаній України за різними показниками, а також стала членом клубу страхових виплат. Голова Правління Костянтин Ксєніч увійшов до рейтингу «ТОП-100. Кращі Топ - менеджери України».

У 2008 році Компанія продовжила експансію в регіонах, були відкриті представництва в таких містах, як Херсон, Миколаїв, Харків. У цьому ж році СК «Добробут та Захист» стала членом Ліги страхових організацій України, лауреатом премії «Золотий Меркурій» в номінації краща страхова компанія, що було відзначено в рейтингах «Гвардії брендів», як одна з кращих компаній України, що динамічно розвивається.

З червня 2008 року Компанія скорегувала програму свого розвитку, а саме: відмовилася від вхідного перестрахування та модернізувала умови страхування КАСКО; були введені заходи щодо андерайтингового контролю структури портфеля за видами страхування. У вересні 2008 року відбулася зміна структури акціонерів, в Компанію увійшов іноземний інвестор.

За результатами роботи в 2008 році Компанія увійшла за різними показниками в 30 кращих страхових компаній України.
© 2009 СК «Добробут та Захист»

Про компанію. Добробут та захист. Страхування, страхова компанія